واشنگتن در سه روز آينده

گزارش واشنگتن در سه روز آينده، در قالب يک جدول، با چهار مؤلفه تاريخ برگزاري رويداد، عنوان رويداد، برگزار کننده و شرکت کنندگان، فهرستي به دست مي‌دهد که انواع مختلف رويداد‌ها در حوزه های مختلف راهبردی اعم از سیاسی، امنیتی-دفاعی، اقتصادی، سایبر و بین الملل را پوشش می دهد.

«واشنگتن در سه روز آينده»، عنوان گزارشي است که به همت گروه رصد راهبردي انديشکده راهبردی تبيين تهيه و منتشر خواهد شد. آنچه در اين گزارش خواهيد ديد، عبارت است از مهمترين رويداد‌هايي که در سه روز آتي در انديشکده‌ها، مؤسسات مطالعاتي، دانشگاه‌ها و گروه‌هاي رسانه‌اي و مطبوعاتي واشنگتن رخ خواهد داد.

گزارش واشنگتن در سه روز آينده، در قالب يک جدول، با چهار مؤلفه تاريخ برگزاري رويداد، عنوان رويداد، برگزار کننده و شرکت کنندگان،فهرستي به دست مي‌دهد که انواع مختلف رويداد‌ها در حوزه‌های مختلف راهبردی اعم از سیاسی، امنیتی- دفاعی، اقتصادی، سایبر و بین‌الملل را پوشش می‌دهد؛ قالب این رویدادها از قرار زیر هستند:

* سخنراني‌ها، ديدارها و ديگر رويداد‌هاي مهم مرتبط با مقامات ارشد دولتي آمريکا

* همايش‌ها و کنفرانس‌هاي بين‌المللي

* نشست‌هاي تخصصي

* رونمايي از کتب مهم با حضور مقامات دولتي و کارشناسان

* جلسات گفتگو با موضوعات راهبردي

* کارگاه‌هاي تخصصي

* برنامه‌هاي مشترک ميان مؤسسات مطالعاتي و نهاد‌هاي دولتي

* جلسات، کنفرانس‌ها، گردهم‌آيي‌ها در انديشکده‌ها

 

کارشناسان گروه رصد راهبردي در انديشکده راهبردي تبيين، پس از گزينش دقيق، از ميان حجم انبوه رويداد‌ها، راهبردي‌ترين و مرتبط‌ترين آن‌ها را انتخاب کرده و در قالب جدول مذکور، گزارش را تنظيم مي‌کنند. اين گزارش که برای اولین بار در حوزه پژوهش‌های راهبردی تولید گردیده، به صورت ویژه می‌تواند راهنما و یاریگر موسسات و مراکز مطالعاتی و آینده‌پژوهی باشد. همچنین اساتيد، کارشناسان، روزنامه‌نگاران و ديگر علاقمنداني که درصدد کسب اطلاع از مهمترين رويداد‌هاي راهبردي آتي در آمريکا هستند، بهره فراوانی از این گزارش خواهند برد.

لازم به ذکر است که انديشکده راهبردي تبيين آماده است تا محتوای هر کدام از اين رويداد‌ها را پس از برگزاري، بنا به درخواست و مطالبه، به علاقمندان ارائه کند.

 

ارسال دیدگاه