تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱ دی ۹۵.::. ساعت : ۱۱:۲۶ ق.ظ
print
فاقددیدگاه

جزئیات نشست مقام‌های امنیتی صهیونیستی با تیم ترامپ

یک منبع- که نامش اعلام نشده- در کابینه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی جزئیات دیدار مقام‌های این رژیم با تیم رئیس‌جمهور منتخب آمریکا را منتشر کرد.


تصویر گزیده‌های کانال تلگرامی اندیشکده

🔘به نقل از روزنامه هاآرتص یک منبع (که نامش اعلام نشده) در کابینه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی جزئیات دیدار مقام‌های این رژیم با تیم رئیس‌جمهور منتخب آمریکا را منتشر کرد.

✴️این مقام ارشد کابینه رژیم صهیونیستی گفته انتظارات مثبت نتانیاهو بر اساس اظهاراتی استوار است که «یوسی کوهن»، رئیس سازمان موساد و «ژاکوب نایجل»، مشاور موقت امنیت داخلی رژیم صهیونیستی پس از دیدار با «مایکل فلین»، گزینه پیشنهادی ترامپ برای تصدی سمت مشاور امنیت ملی آمریکا به نتانیاهو منتقل کرده‌اند.

🔷 منبع مورد استناد «هاآرتص» می‌گوید: «نتانیاهو» در دو هفته گذشته همواره این دیدار را «عالی» توصیف کرده و گفته شنیده‌های «کوهن» و «نایجل» از یک «نقطه عطف» جدید در سیاست خارجی آمریکا در کل و به ویژه در قبال اسرائیل و خاورمیانه حکایت دارد.

🔴به نوشته «هاآرتص»، دیدار مقام‌های رژیم صهیونیستی با «فلین» تا اندازه زیادی بر ایران و توافق هسته‌ای این کشور با گروه ۱+۵ متمرکز بوده است. مقام‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی به علاوه درباره جنگ سوریه نیز با یکدیگر گفت‌وگو کردند.

***

• پیوند اصل گزارش در پایگاه «هاآرتص» (ترجمه از خبرگزاری فارس):

https://goo.gl/T2Nrpp

 

• عضویت در کانال اندیشکده راهبردی تبیین:

https://telegram.me/joinchat/BG7BhTvAH-fc1CjjeSCo4g

برچسب ها: ~ ~

دیدگاه خود را به ما بگویید.

لطفا معادله را به روز کنید