تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۸ اسفند ۹۵.::. ساعت : ۳:۵۱ ب.ظ
print
فاقددیدگاه

سناتور آمریکایی: تحریم‌های جدیدی اِعمال می کنیم که نقض برجام نباشد!

سناتور بن کاردین دموکرات به المانیتور گفته است: تحریم های جدید دو حزبی که علیه ایران به زودی اِعمال می کنیم، به نحوی است که کسی نمی تواند ادعا کند نقض برجام است.


تصویر گزیده‌های کانال تلگرامی اندیشکده

🔴سناتور جمهوری خواه باب کورکر رئیس کمیته امور خارجی سنا گفته است: جمهوری خواهان و دموکرات های سنا در حال رسیدن به توافقی هستند که تحریم های جدیدی علیه ایران اِعمال کنیم. این توافق با سناتورهای ارشد جمهوری خواهی چون باب منندز و بن کاردین صورت گرفته است. شرط اصلی تحریم های جدید، کسب اطمینان از برقراری برجام است و آنها تاکید دارند که برجام باید اجرا شود. هر آنچه که به آن دست پیدا کنیم به عنوان تحریم های جدید، نقض برجام نخواهد بود.

💡نکته تبیینی: آنچه که کنگره به عنوان بهانه برای اِعمال تحریم های جدید مطرح می کند، فعالیت های مشروع موشکی و منطقه ای ایران است. کنگره در حالی با فعالیت های مشروع ایران مخالفت می کند که نیروهای آمریکایی در جای جای منطقه غرب آسیا حضور فعال دارند و گاها به تروریست ها هم کمک می کنند و همین چند روز پیش بود که موشکی قاره پیما و با برد چند هزار کیلومتر با قابلیت حمل کلاهک هسته ای آزمایش کردند. سوالی که پیش می آید این است که موشکی اتمی با برد چند هزار کیلومتر خطرناک است و لایق تحریم یا موشک های متعارف نظامی که هر کشوری در اختیار دارد!

***

• پیوند خبر:

http://Goo.gl/nkczV0

• عضویت در کانال اندیشکده راهبردی تبیین:

https://telegram.me/joinchat/BG7BhTvAH-fc1CjjeSCo4g

دیدگاه خود را به ما بگویید.

لطفا معادله را به روز کنید