.
با توجه به وضعیت اینترنت،در این ایام وبگاه تبیین نیز ممکن است با اختلالاتی همراه باشد. از صبوری شما متشکریم.
آخرین مطالب

درباره ما

اندیشکده راهبردی تبیین در سال ۱۳۹۱ با اتکال به حضرت حق و استعانت از اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) کار خود را آغاز کرد. هدف این اندیشکده ایجاد یک شبکه‌ی منحصر به فرد از تحلیلگران نسل سوم انقلاب اسلامی و ارائه‌ی تحلیل‌های راهبردی در سه حوزه‌ی مجزای سیاست خارجی، منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و با موضوعات مختلفی چون دفاعی-امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی است.
مخاطبان اصلی اندیشکده راهبردی تبیین نیز پژوهشگران و تصمیم‌سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند. پایه و اساس تحلیل‌ها و تولیدات این اندیشکده، بیانات و فرمایشات معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت روح الله (ره) و خلف صالح ایشان و امام امت اسلامی، امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) است.
برخی از تولیدات اندیشکده راهبردی تبیین در وبسایت آن به نشانی http://tabyincenter.ir منتشر می‌شود. کانال این اندیشکده هم با نشانی https://telegram.me/tabyincenter با رصد خبرها، گزارش‌ها و تحلیل‌های راهبردیِ داخلی و خارجی و هم‌چنین ارائه تحلیل‌های کوتاه کارشناسان مستقر اندیشکده، سعی در ارتباط آسان‌تر و سریع‌تر با مخاطبان دارد.
دیگر تولیدات اندیشکده راهبردی تبیین نیز در قالب‌های دیگر برای خوانندگان و علاقه‌مندان منتشر خواهد شد. امید آن می‌رود که بتوانیم در این زمینه، رسالتی را که بر دوشمان قرار دارد محقق ساخته و نقش تأثیرگذاری هرچند ناچیز در رسیدن قطار انقلاب اسلامی به سرمنزل مقصود داشته باشیم.

تمامی حقوق این وبگاه متعلق به اندیشکده راهبردی تبیین می باشد.