آخرین مطالب

درباره ما

اندیشکده راهبردی تبیین در سال ۱۳۹۱ با اتکال به حضرت حق و استعانت از اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) کار خود را آغاز کرد. هدف این اندیشکده ایجاد یک شبکه‌ی منحصر به فرد از تحلیلگران نسل سوم انقلاب اسلامی و ارائه‌ی تحلیل‌های راهبردی در سه حوزه‌ی مجزای سیاست خارجی، منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و با موضوعات مختلفی چون دفاعی-امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی است.
مخاطبان اصلی اندیشکده راهبردی تبیین نیز پژوهشگران و تصمیم‌سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند. پایه و اساس تحلیل‌ها و تولیدات این اندیشکده، بیانات و فرمایشات معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت روح الله (ره) و خلف صالح ایشان و امام امت اسلامی، امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) است.
برخی از تولیدات اندیشکده راهبردی تبیین در وبسایت آن به نشانی http://tabyincenter.ir منتشر می‌شود. کانال این اندیشکده هم با نشانی https://telegram.me/tabyincenter با رصد خبرها، گزارش‌ها و تحلیل‌های راهبردیِ داخلی و خارجی و هم‌چنین ارائه تحلیل‌های کوتاه کارشناسان مستقر اندیشکده، سعی در ارتباط آسان‌تر و سریع‌تر با مخاطبان دارد.
دیگر تولیدات اندیشکده راهبردی تبیین نیز در قالب‌های دیگر برای خوانندگان و علاقه‌مندان منتشر خواهد شد. امید آن می‌رود که بتوانیم در این زمینه، رسالتی را که بر دوشمان قرار دارد محقق ساخته و نقش تأثیرگذاری هرچند ناچیز در رسیدن قطار انقلاب اسلامی به سرمنزل مقصود داشته باشیم.

تمامی حقوق این وبگاه متعلق به اندیشکده راهبردی تبیین می باشد.