آماده سازی چاپ
اندازه قلم :
چاپ
نویسنده :
شناسه خبر : 16084
تاریخ : ۱۵ دی, ۱۳۹۵
Telegram messages 01 - پیشنهادات اندیشکده صهیونیستی به ترامپ برای وادار کردن ایران به نقض برجام پیشنهادات اندیشکده صهیونیستی به ترامپ برای وادار کردن ایران به نقض برجام اندیشکده صهیونیستی «مرکز امور عمومی جروزالم»، در گزارشی به ارائه سه پیشنهاد برای دونالد ترامپ رییس‌جمهور جدید آمریکا در زمینه توافق هسته‌ای ایران پرداخت و به او توصیه کرده است که به نحوی عمل کند که ایران طرف بر هم‌زننده توافق هسته‌ای باشد!

❌اندیشکده صهیونیستی «مرکز امور عمومی جروزالم» (Jerusalem Center For Public Affairs) در گزارشی به ارائه سه پیشنهاد برای دونالد ترامپ رییس‌جمهور جدید آمریکا در زمینه توافق هسته‌ای ایران پرداخت و به او توصیه کرده است که به نحوی عمل کند که ایران طرف بر هم‌زننده توافق هسته‌ای باشد!

⚠️این اندیشکده می نویسد رئیس‌جمهور منتخب در واقع سه گزینه در این زمینه پیش‌رو دارد:

1⃣به توافق دست نزند، اما تلاش‌ها برای اطمینان از پایبندی ایران به توافق را تشدید کنند (از طریق اقدامات اطلاعاتی بیشتر و عزمی قویتر در برابر عملکرد ایران)

2⃣به توافق دست نزند، بلکه تحریم‌ها در موضوعات غیرهسته‌ای را تشدید نماید

3⃣از ایران برای بازگشایی مجدد پرونده توافق و حضور در مذاکرات مجدد درخواست به عمل آید. از منظر قانونی هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد چرا که تعهد ایالات‌متحده به برجام بر اساس حکم ریاست‌جمهوری است.

***

• پیوند گزارش:

http://Goo.gl/FKG31l

• عضویت در کانال اندیشکده راهبردی تبیین:

https://telegram.me/joinchat/BG7BhTvAH-fc1CjjeSCo4g


© 2018 تمام حقوق این وبگاه برای اندیشکده راهبردی تبیین محفوظ می باشد.