آماده سازی چاپ
اندازه قلم :
چاپ
نویسنده :
شناسه خبر : 16678
تاریخ : ۷ بهمن, ۱۳۹۵
Telegram messages 01 - نماینده کنگره آمریکا دیدار با بشار اسد را تأیید کرد نماینده کنگره آمریکا دیدار با بشار اسد را تأیید کرد «تولسی گابارد»، نماینده دموکرات ایالت هاوائی در مصاحبه‌‌ای با شبکه خبری سی‌ان‌ان تأیید کرد که در سفر به سوریه با بشار اسد، رئیس‌جمهور این کشور دیدار کرده است.

?این عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا گفت که با رئیس‌جمهور سوریه درباره «صلح» صحبت کرده است. وی همچنین خاطرنشان کرد که از تعاملش با مردم سوریه متوجه شده که «هیچ معارض، میانه‌روئی وجود ندارد.»

⚪️گابارد همچنین خاطرنشان کرد که این مردم سوریه هستند که بایستی درباره آینده کشور خودشان تصمیم بگیرند. وی با بیان اینکه واقعیت میدانی سوریه این است که گروه های تروریستی القاعده و داعش بخش عمده گروه های در حال مبارزه با دولت سوریه را تشکیل میدهند گفت که مردم سوریه می دانند که اگر بشار اسد کنار برود القاعده و داعش بر این کشور حکومت خواهند کرد.

‼️او گفت: «چرا آمریکا و متحدانش در حال حمایت از این گروه های تروریستی هستند که در حال تخریب سوریه هستند؟ و این القاعده بود که در روز ۱۱ سپتامبر به آمریکا حمله کرد، نه سوریه پاسخی برای آنها نداشتم.»

***

• پیوند خبر:

http://Ul.tabyincenter.ir/C

• عضویت در کانال اندیشکده راهبردی تبیین:

https://telegram.me/joinchat/BG7BhTvAH-fc1CjjeSCo4g


© 2019 تمام حقوق این وبگاه برای اندیشکده راهبردی تبیین محفوظ می باشد.