آماده سازی چاپ
اندازه قلم :
چاپ
نویسنده :
شناسه خبر : 22457
تاریخ : ۱۳ آذر, ۱۳۹۶
اینستاگرام - اینستاگرام/ترامپ در برابر ایران رویکردی تهاجمی اتخاذ کرده .. اینستاگرام/ترامپ در برابر ایران رویکردی تهاجمی اتخاذ کرده .. سوزان_مالونیکارشناس اندیشکده بروکینگز در مصاحبه با وب سایت وکس بعد از بررسی شرایط فعلی گفت: «ایران برای اینکه احساس تهدید کند، با توجه به اقدامات #سعودی ها و سازش میان آنها با آمریکا و حتی #اسرائیل، دلایل کافی دارد. آنچه ما از سازوکار امنیتی ایران می دانیم این است که آنها معتقدند بهترین دفاع، حمله است»

 کارشناس بروکینگز: #ترامپ در برابر#ایران رویکردی تهاجمی اتخاذ کرده ⚠️ #سوزان_مالونیکارشناس اندیشکده بروکینگز در مصاحبه با وب سایت وکس بعد از بررسی شرایط فعلی گفت: «ایران برای اینکه احساس تهدید کند، با توجه به اقدامات #سعودی ها و سازش میان آنها با آمریکا و حتی #اسرائیل، دلایل کافی دارد. آنچه ما از سازوکار امنیتی ایران می دانیم این است که آنها معتقدند بهترین دفاع، حمله است»

✖️وی افزود: «فکر می کنم احتمال #جنگ میان ایران و#آمریکا در این 25 سالی که رابطه دو کشور را بررسی می کنم در بالاترین نقطه خود قرار دارد. هیچ کدام از طرفین نمی خواهند با سرعت به سمت درگیری بروند، اما آنها در شرایطی ناپایدار قرار دارند و انسجام #سیاسی در دو طرف دیده نمی شود. مشخصا شرایط خطرناکی است» ?پیوند مصاحبه:

 

Goo.gl/DbHiej


© 2020 تمام حقوق این وبگاه برای اندیشکده راهبردی تبیین محفوظ می باشد.