تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۷ دی ۹۵.::. ساعت : ۳:۱۵ ب.ظ
print
فاقددیدگاه

اولین اظهار نظر ترامپ در مورد توافق هسته‌ای بعد از پیروزی در انتخابات

اظهارات ترامپ در حالی مطرح میشود که 1.7 میلیارد دلار دریافتی از آمریکا ارتباطی با بحث برجام نداشته است. دریافتی ایران از توافق هسته‌ای هم بارها از سوی مسئولین جمهوری اسلامی ایران علی الخصوص رئیس بانک مرکزی اعلام شده است.


تصویر گزیده‌های کانال تلگرامی اندیشکده

⁉️اولین اظهار نظر ترامپ در مورد توافق هسته ای بعد از پیروزی در انتخابات در مصاحبه با تایمز لندن:

⚠️ترامپ بعد از پیروزی در انتخابات برای اولین بار در مورد توافق هسته ای ایران گفت: من نمی خواهم بگویم که چه خواهم کرد با توافق ایران. نمی خواهم با کارت ها بازی کنم. ببینید، من سیاست مدار نیستم. نمی روم بیرون و بگویم که “من می خواهم چنین کنم”. من عمل می کنم. کاری را انجام می دهم که باید انجام بدهم. توافق ایران  من را خوشحال نمی کند. فکر می کنم یکی از بدترین توافق هایی است که تا به حال انجام شده. فکر می کنم یکی از احمقانه ترین توافق هایی است که تا به حال دیده ام. جایی که شما ۱۵۰ میلیارد دلار را به ایران باز می گردانید! جایی که شما ۱٫۷ میلیار دلار را به صورت اسکناس به ایران می دهید. آیا تا به حال ۱۰۰ میلیون دلار را به صورت اسکناس ۱۰۰ دلاری دیده اید؟ خیلی زیاد است . ۱٫۷ میلیارد دلار به صورت اسکناس! در یک هواپیما. من درک نمی کنم

☑️یک نکته: اظهارات ترامپ در حالی مطرح می شود که ۱٫۷ میلیارد دلار دریافتی از آمریکا ارتباطی با بحث برجام نداشته است. دریافتی ایران از توافق هسته ای هم بارها از سوی مسئولین جمهوری اسلامی ایران علی الخصوص رئیس بانک مرکزی اعلام شده است.

***

• پیوند اظهارات:

http://Goo.gl/FmB9JF

• عضویت در کانال اندیشکده راهبردی تبیین:

https://telegram.me/joinchat/BG7BhTvAH-fc1CjjeSCo4g

دیدگاه خود را به ما بگویید.

لطفا معادله را به روز کنید