آماده سازی چاپ
اندازه قلم :
چاپ
نویسنده :
شناسه خبر : 13377
تاریخ : ۲۵ تیر, ۱۳۹۵
nevisandegan - عضویت در باشگاه نویسندگان افتخاری عضویت در باشگاه نویسندگان افتخاری با توجه به ضرورت حضور جدی‌تر نسل سوم انقلاب اسلامی در فضای تحلیلی مسائل منطقه غرب آسیا، نظام بین‌الملل و سیاست خارجی، اندیشکده راهبردی تبیین در نظر دارد یادداشت‌ها و مقالات تحلیلی علاقه‌مندان و دانشجویان مجموعه رشته‌‌های علوم سیاسی و روابط بین‌الملل را در تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، به صورت افتخاری در وب‌گاه خود منتشر نماید.

به نام خدا

باسلام خدمت پژوهشگران و دانشجویان محترم

با توجه به ضرورت حضور جدی‌تر نسل سوم انقلاب اسلامی در فضای تحلیلی مسائل منطقه غرب آسیا، نظام بین‌الملل و سیاست خارجی، اندیشکده راهبردی تبیین در نظر دارد یادداشت‌ها و مقالات تحلیلی علاقه‌مندان و دانشجویان مجموعه رشته‌‌های علوم سیاسی و روابط بین‌الملل را در تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، به صورت افتخاری در وب‌گاه خود منتشر نماید.

پژوهشگران و دانشجویان محترم می‌توانند مقالات و یادداشت‌های تحلیلی خود را به نشانی info@tabyincenter.ir و یا www.tabyincenter.ir@gmail.com ارسال نموده و عضو «باشگاه نویسندگان افتخاری اندیشکده راهبردی تبیین» شوند. همچنین کسانی که تمایل دارند، می‌توانند جهت ارتباط بیشتر، رزومه تخصصی خود را در این قالب و یا قالب‌های دیگر به همین دو نشانی ارسال نمایند.

موفق باشید


© 2018 تمام حقوق این وبگاه برای اندیشکده راهبردی تبیین محفوظ می باشد.